MANİSA FABRİKA TEMİZLİĞİ

fabrika temizliğiManisa Genç Temizlik Firması olarak, sunduğumuz genel temizlik hizmetlerinin yanında, fabrika, imalathane, iş yeri gibi farklı iş kollarının yürütüldüğü binaların temizliği noktasında da hizmetinizdeyiz. Gelişen iş sektöründe hız, zamanında teslim, eleman sayısı, eleman yeterliliği çok önemlidir. Bunların yanında iş ve işçi verimliliği için çalışılan ortamın da temiz tutulması, temizlenmesi, hijyenik koşuların sağlanması, her firma için öncelik teşkil etmesi gereken konuların başında gelmelidir.

Manisa’da fabrika temizliği işleri firmamız tarafından titizlikle yürütülmekte, bina odaklı ya da iş odaklı olmayarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, çalışma ortamınızı temizliği ile verimli hale getirebilecek çözümlerle hizmet etme anlayışı içerisindeyiz. Manisa’da fabrika temizliği; fabrikalarımızın çalışma sistemlerine uyum sağlamak adına 7/24 esasına göre yapılmaktadır. İşinde uzman eğitimli personelimiz, çalışma ortamının işleyişine minimum müdahalede bulunarak tam ve zamanında hizmet sunma garantisiyle çalışmaktadır. Ayrıca fabrika ve tesislerinize gelen firma elemanlarımızın tamamı İş Güvenliği Eğitimi almış, gerekli hassasiyeti ve titizliği gösterebilecek bilgi ve donanıma sahip personelimizdir.


Her ne kadar üretim haneler birer mağaza vitrini işlevi görmese de, her mekanda olduğu gibi temiz bir görünüme sahip olması şüphesiz üretiminize ve farklı katkılara imkan sağlayacaktır, Manisa’da fabrika temizliği hizmetleri içinde, mevsim ve hava şartlarına bağlı olarak kirlenen dış cepheleriniz, kirlenmenin en çok yaşandığı zeminleriniz, fabrika tavanları, iş ve işlemlerin yürütüldüğü ofisler başı çekmektedir, ayrıca bir çok firmadan farklı olarak bizler Manisa’da fabrika temizlik işleri içerisinde, üretim makinalarının temizliğini de yapmaktayız. Üretim makinaları temizliği konusunda gerekli ekipmana ve eğitime sahip olan personelimiz, makinaların temizliğini de titizlikle yaparak üretiminize olumlu yönde katkı sağlamaktadır.

Manisa Genç Temizlik firması olarak, temizliğin, temizlik işlerinin ciddi bir iş olduğunun farkındalığı ile, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içindeyiz; uygun fiyatlarımız, tam ve zamanında iş teslimi, garantili hizmet ile fabrika ve üretim yerlerinin temizlik işlerinde bizi tercih edebilirsiniz. 

Adres ve telefon bilgilerimiz için sitemizin iletişim kısmını ziyaret edebilir, ayrıntılı bilgi almak için, kayıtlı telefon numaralarımızdan bize günün her saati ulaşabilirsiniz. 02362310201